SATORI Sp. z o.o. Transport - Spedycja - Logistyka

Satori jest dynamicznie rozwijającą się firmą ze Szczecina, którą wyróżnia doświadczony zespół spedytorów oraz najwyższa jakość świadczonych usług z zakresu transportu, spedycji krajowej i międzynarodowej. Z chęcią zaoferujemy Państwu najbardziej optymalne rozwiązanie transportowe za dogodną cenę a Państwa towar zostanie dostarczony bezpiecznie i na czas. Dla naszych klientów świadczymy usługi w sposób kompleksowy począwszy od doboru odpowiedniego środka transportu, planowania optymalnej trasy jak również przygotowania niezbędnej dokumentacji.

Należymy do wąskiego grona specjalistów na terenie Zachodniopomorskiego.

Spełniamy najwyższe normy jakościowe, co potwierdza m.in. uzyskany certyfikat ISO 9001:2015.

 

Posiadamy własny tabor m.in. firany w podwójnej obsadzie, wyposażone w windy samozaładowcze, wzmocnione plandeki, podnoszone dachy oraz wszelkie niezbędne zabezpieczenia towaru. Wszyscy nasi kierowcy posiadają aktualne uprawnienia do przewozu towarów niebezpiecznych – ADR.

Realizujemy usługi transportu oraz spedycji dla dużych światowych korporacji jak również dla indywidualnych klientów.

Współpracujemy z wieloma firmami transportowymi posiadającymi specjalistyczny tabor, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić auto z wymaganym wyposażeniem w większości krajów UE.